Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants

  • 40 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Při pobytu v apartmánu Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants hosté mohou relaxovat na terase a užít si 25-minutovou procházku k Japonská zahrada.

Pokoje mají výhled na město.

Hosté si mohou sami připravit jídlo v kompletní kuchyni a využít chladničku a troubu.

Apartmán se nachází 800 metrů od stanice metra Palermo. Knihkupectví El Ateneo Grand Splendid je 3 km od apartmánu, a letiště Jorge Newbery je vzdáleno méně než 15 minut jízdy. Steakhouse La Cabrera Buenos Aires je jen asi 15 minut daleko od apartmánu. Tento apartmán Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants poskytuje snadný přístup do Simjagag. Autobusová zastávka Humboldt y Paraguay je vzdálena asi 350 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants Buenos Aires
Enjoy Highend Amazing View Palermo Powered By Argenhost H13D
Cena pouze pro mobilní zařízení

Enjoy Highend Amazing View Palermo Powered By Argenhost H13D

9.6
Skvělý 5 recenzí
171 m od ubytování
USD 93 USD 84
za noc
Soler Art Studios - Room 41
Cena pouze pro mobilní zařízení

Soler Art Studios - Room 41

217 m od ubytování
USD 33 USD 30
za noc
Soler Art Studios - Room 34
Cena pouze pro mobilní zařízení

Soler Art Studios - Room 34

217 m od ubytování
USD 37 USD 33
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Jorge Newbery
    8 km

    Vlaková nádraží

    Carranza Train Station
    700 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Sedací kout
    • Terasa
    • Jídelní stůl

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants umístěn?
      Apartmán Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants se nachází v blízkosti Nákupní centrum Distrito Arcos.
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants apartmán patří mimo jiné Muzeum Xula Solara, Japonská zahrada, Knihkupectví El Ateneo Grand Splendid.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants?
      Noční pobyt v apartmán Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants bude stát 35 $.
    • ❓
      Jaké způsoby platby apartmán Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants apartmán akceptuje?
      Apartmán Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • Mastercard
      • American Express
      • Visa
    • ❓
      Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace La Cabrera Buenos Aires a The Argentine Experience, které se nacházejí jen asi 10 minut chůze.
    • ❓
      Je v apartmán Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants dostupné připojení k internetu?
      Ne, apartmán Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants nenabízí Wi-Fi. Chcete-li se dozvědět více o přesných podmínkách, kontaktujte prosím ubytování.
    • ❓
      Jak velký je apartmán Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants apartmán?
      Apartmán Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants apartmán má 40 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Jorge Newbery
    8 km

    Vlaková nádraží

    Carranza Train Station
    700 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Palermo Hollywood - Divine View By Best Restaurants Buenos Aires

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít